Okno Optilight B 78 x 118 cm

KRONMAT

Okno Optilight B 78 x 118 cm

KRONMAT

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
  • Opis i specyfikacja Okno Optilight B 78 x 118 cm
  • Okno Optilight B 78 x 118 cm Opinie
  • Porady
Jednokomorowy zestaw szybowy, zapewniający bardzo dobre parametry izolacji termicznej i akustycznej, przestrzeń międzyszybowa wypełniona gazem szlachetnym, zewnętrzna szyba hartowana, wewnętrzna szyba posiada warstwę niskoemisyjną, co pozwala zmniejszyć straty ciepła w zimie i ograniczyć nagrzewanie pomieszczeń latem. Zewnętrzne profile kryjące aluminiowe w kolorze RAL 7022, chromowana klamka.
Marka Optilight
Typ okno dachowe
Sposób otwierania obrotowe, dolne
Długość 78 cm
Szerokość 118 cm
Materiał ramy okna drewno sosnowe klejone warstwowo, impregnowane i malowane ekologicznym lakierem akrylowym
Wykończenie Jednokomorowy zestaw szybowy, przestrzeń międzyszybowa wypełniona gazem szlachetnym, zewnętrzna szyba hartowana, wewnętrzna szyba posiada warstwę niskoemisyjną. Okno wyposażone w chromowaną klamkę z trójstopniową regulacją. Zewnętrzne profile kryjące aluminiowe w kolorze RAL 7022.
Gwarancja 10 lat
Informacje dodatkowe
Do prawidłowego zamontowania okna należy zakupić odpowiedni do pokrycia dachowego kołnierz uszczelniający z oferty Kronmat.
EAN 5900988799062

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.